Vítejte na LIŠKOVĚ MLÝNĚ – v srdci přírody

Liškův mlýn je rodinný penzion, který provozujeme již 15 let. Baví nás to stále víc a děláme to s radostí.

Budova MLÝN – apartmány s vlastní kuchyňkou

Budova PENZION – dvoulůžkové a rodinné pokoje

Jaký prostor pro Vás tvoříme?

Liškův mlýn je prostor spojený s přírodou, mající jedinečnou energii. Poskytujeme osobní přístup ke každému návštěvníkovi a jeho potřebám. Záměrem je, aby si každý host u nás odpočinul a načerpal novou energii a sílu. Mohl se zastavit, vypnout od moderního světa a vrátit se k sobě, klidu a pohodě. Propojení s přírodou pomáhá k uklidnění mysli a naladění se na to, co právě potřebujeme.

 Nabízíme prostor k :

prožití dovolené, rodinného setkání, důležitých osobních událostí, seberozvojové akce – workshopy, semináře, školení, kurzy, retreaty.

 Co u nás najdete :

velký areál v přírodě, klid pro Vás a vaši rodinu, odpočinek od moderní uspěchané doby, pohodlné a komfortní pokoje s příjemnou energií

Rodinné pobyty – poznáte pohodu a klid s naší osobní péčí. Snídaně připravujeme s láskou a pouze z kvalitních surovin. Uzavřený areál dá prostor Vašim dětem k dětským radovánkám. Vám poskytne prostor pro sebe, odpočinek a načerpání energie.

Rodinné setkání a významné události – celý areál Vám dá prostor pro osobní a bezpečné setkání v soukromí pouze pro Vaši skupinu. Pobyt si tak užijete v klidu a bez starostí. V případě potřeby Vám budeme k dispozici, budeme však „neviditelní“, abychom nenarušovali Vaše setkání.

Kurzy, semináře, workshopy, retreaty a podobné – je pro Vás připravený areál s vnitřními sály a mnoha venkovními místy a zákoutími pro Váš program. Soukromí pro Vaši skupinu a nás osobní přístup pro Vaše potřeby jsou samozřejmostí.

Apartmán, č.1 - Mlýn

Pokoje - Penzion

V této části jsou :

Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje KOMFORT

Rodinné pokoje (obývací pokoj + 2x ložnice – každá 2 lůžka ) s lednicí

V přízemí se nachází společenské prostory. 

Dvoulůžkový pokoj č. 21 a 28 - PENZION

Rodinný pokoj - Penzion č. 23, 24, 25 a 26 - PENZION

Pronájem Liškova mlýna

2021

Rezervace

Apartmán č.1 - Mlýn

Rezervace

Dvoulůžkový pokoj - Penzion

Rezervace

Rodinný pokoj č.23-26 - Penzion

Rezervace

Pronájem penzionu